Biyografi

Fatoş Sivaslı

Fatoş SİVASLI Kimdir ?

15 mayıs 1977 yılında Samsun’da dünyaya gelen Fatoş Sivaslı, 2000’li yılların başında Ankara ‘da Paris Kuaför ile güzellik uzmanlığına  adım atmıştır.

2003 yılına kadar Ankara’da çeşitli kuaför ve güzellik salonlarında çalışmış bu süreçte hem milli eğitim bakanlığı hem de özel kurslara katılarak güzellik uzmanlığı ustalık belgesi başta olmak üzere çok sayıda güzellik eğitim sertifakalarına hak kazanmıştır.

Reşit Sivaslı ile evli 11 yaşında Baran isminde bir oğlu vardır.

Eşinin iş durumundan dolayı tekrar memleketi olan Samsun’a yerleşmiş ve ilk olarak radikal kuaför de güzellik uzmanı olarak görev almıştır.

2008 yılına kadar bu işyerinde faaliyet göstermiş, 2008 yılında Hüseyin Alkan ile Spaceroom Kuaför ve güzellik salonunu kurucu ortak olarak açmıştır.

2016 yılının sonuna kadar ortaklığını devam ettirmiş ve bu işyerinin Samsun’un en önemli markası haline gelmesinde önemli katkılar sağlamıştır.

20016 yılının aralık ayında güzellik uzmanlığı konusuna daha fazla odaklanabilmek için Spaceroom kuafördeki ortaklığından ayrılarak, FATOŞ SİVASLI GÜZELLİK SALONUNU faaliyete geçirmiş ve başarı ile çalışmalarına devam etmektedir.